et   ru                       1453415422 facebook square social media 125x125    

ELEKTRITÖÖD PROFESSIONAALIDELT

USALDA ELEKTRITÖÖD ALATI PROFESSIONAALILE!

Image
 

Mugavus ja turvalisus algab pealtnäha pisiasjadest. On see kodus või töökohal – elekter ja selle kasutamine on nii igapäevane ja märkamatu, et üldiselt pöörame sellele tähelepanu alles siis kui tekib elektrikatkestus või halvemal juhul juhtub mõni elektriga seotud õnnetus.

Meie ehk OmegaProfi meeskonna kohus ja kutsumus on tagada, et kliendina tunneksid Sa oma igapäevatoimetustes elektrit ja elektriseadmeid kasutades ennast rahulolevalt, mugavalt ja ohutult.

Me tuleme appi ja ehitame just sellise elektrisüsteemi, mis arvestab mitte ainult Sinu soovide ja kasutaja-mugavustega, vaid vastab kindlasti ka kõigile neile nõuetele, mis tagavad esmajärgus Sinu kui kasutaja ohutuse ning turvatunde. See viimane – turvatunne – on seotud eelkõige elektrisüsteemi ohutuse, töökindluse ja pikaealisusega. Seetõttu järgime elektritööde professionaalidena oma töös hea tavana alati kõiki asjassepuutuvaid norme ja seadusandlust, kasutame ainult parimaid tehnilisi lahendusi ning sobivaid, kvaliteetseid ja kliendi jaoks taskukohaseid materjale.